נדל"ן ביוטיוב

כך תבצע השבחה בצורה רווחית!!!
10:53
שור יזמות פתרונות נדלן

כך תבצע השבחה בצורה רווחית!!!

יש לך שאלה? דילמה? התלבטות בעולם הנדל''ן? שלח הודעה ישירה ל-WhatsApp ונשמח לעזור - לחץ על הקישור http://shorturl.at/jnsLX כל משקיע הרוצה להשביח נכסים מגיע לצומת שעליו לבצע בחירה בין 'קבלן מפתח' לבין 'ניהול קבלני-משנה'. לכל אחת מהשיטות ישנם יתרונות ואף חסרונות. מה הדרך הנכונה ביותר? בסרטון הבא מסביר שי שור, יזם נדל''ן ומחבר סדרת הספרים 'נדל''ן לא רק לעשירים', על דרכי הפעולה עם הקבלנים. לאחר הסרטון תוכל לקבל החלטה מהי הדרך הנכונה בשבילך לבצע השבחות נכסים. מוזמנים לשתף אותנו בדעתך האישית, האם יש עוד יתרונות או חסרונות שהיזם שי שור לא נגע בהם. רק להשאיר תגובה בתחתית הסרטון כדי לשתף את שי שור ואת הצופים. קבלן מפתח - יתרונות יתרון ראשון - 01:33 יתרון שני - 02:10 יתרון שלישי - 02:47 קבלן מפתח - חסרונות חסרון ראשון - 03:35 חסרון שני - 04:02 חסרון שלישי - 04:41 ניהול קבלני משנה - יתרונות יתרון ראשון - 06:40 יתרון שני - 07:31 יתרון שלישי - 08:01 ניהול קבלני משנה - חסרונות חסרון ראשון - 09:03 חסרון שני - 09:33 בערוץ של שור יזמות, דואג היזם שי שור לשתף אותך במידע נדל''ני חדש ומעודכן. רוצה לקבל התראה על כל סרטון חדש ששור מעלה? רק ללחוץ על הלחצן האדום ''SUBSCRIBE'' או ''הירשם כמנוי'' וכמובן ללחוץ על הפעמון. מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של שור יזמות בכדי לקבל מידע אודות עסקאות בנדל''ן https://www.shor-invest.com/ רוצים לקבל עוד מידע אודות נושאים שונים בנדל''ן? חפשו ''שור יזמות'' בפייסבוק, לחצו 👍 והישארו מעודכנים https://www.facebook.com/shor.yazamut/ בכדי להמשיך לעזור לך לרכוש את הנכס הראשון שלך, שור כתב את הספר ''נדל''ן לא רק לעשירים''. בספר מתאר שור איך רכש את דירתו הראשונה במדינת ישראל - ללא הון עצמי שהביא מהבית! הספר יעזור לך גם לרכוש את הנכס הראשון שלך https://shor-invest.com/book הספר במחיר הנחה! מלבד ההנחה כל קורא מקבל גם מתנה בתוך הספר! רק ללחוץ ולהזמין והספר יגיע אליך הבייתה! בהצלחה ותמשיכו לעשות נדל''ן! השבחת נכסים | קבלן מפתח | קבלן משנה | קנייה מקבלן #שוריזמות
10 כללי הזהב להצלחה בכונס נכסים 🎖️
11:37
שור יזמות פתרונות נדלן

10 כללי הזהב להצלחה בכונס נכסים 🎖️

יש לך שאלה? דילמה? התלבטות בעולם הנדל''ן? שלח הודעה ישירה ל-WhatsApp ונשמח לעזור - לחץ על הקישור http://shorturl.at/jnsLX בתחום הנדלן ישנן דרכים רבות שדרכן ניתן לרכוש נכס במחיר אטרקטיבי. עסקה דרך כונס נכסים יכולה להיות אטרקטיבית מאוד ולהימכר מתחת למחיר השוק. כונס נכסים הינו עורך-דין אשר תפקידו למכור את הנכס שהגיע לידו. ישנן סיבות מגוונות מדוע נכס מגיע לידיו של כונס הנכסים. יכול להיות שבעל הנכס הינו פושט רגל, או לא שילם את המשכנתא, יכול להיות זוג שהתגרש ולא הסכים על מחיר המכירה ועוד סיבות רבות. לא משנה באיזה מצב, יש לדעת לעבוד נכון כאשר ניגשים לעסקה דרך כונס נכסים. בסרטון הבא, יזם הנדלן, שי שור, נותן לכם את 10 כללי הזהב להצלחה בכינוס נכסים. שור חושף שיטות וטכניקות שהוא מיישם בעצמו כאשר הוא ניגש לעסקה של כונס נכסים. יש לכם כלל נוסף לניצחון בכונס נכסים? מוזמנים לשתף אותנו בדעתכם האישית. רק להשאיר תגובה בתחתית הסרטון והיזם שי שור יענה לך במהרה. אם אתם רוצים לקפוץ לכללי הזהב השונים: כלל הזהב 1 - 00:30 כלל הזהב 2 - 01:32 כלל הזהב 3 - 02:46 כלל הזהב 4 - 03:39 כלל הזהב 5 - 04:35 כלל הזהב 6 - 06:02 כלל הזהב 7 - 06:52 כלל הזהב 8 - 08:05 כלל הזהב 9 - 09:07 כלל הזהב 10 - 10:20 בערוץ של שור יזמות, דואג היזם שי שור לשתף אותך במידע נדל''ני חדש ומעודכן. רוצה לקבל התראה על כל סרטון חדש ששור מעלה? רק ללחוץ על הלחצן האדום ''SUBSCRIBE'' או ''הירשם כמנוי'' וכמובן ללחוץ על הפעמון. מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של שור יזמות בכדי לקבל מידע אודות עסקאות בנדל''ן https://www.shor-invest.com/ רוצים לקבל עוד מידע אודות נושאים שונים בנדל''ן? חפשו ''שור יזמות'' בפייסבוק, לחצו 👍 והישארו מעודכנים https://www.facebook.com/shor.yazamut/ בכדי להמשיך לעזור לך לרכוש את הנכס הראשון שלך, שור כתב את הספר ''נדל''ן לא רק לעשירים''. בספר מתאר שור איך רכש את דירתו הראשונה במדינת ישראל - ללא הון עצמי שהביא מהבית! הספר יעזור לך גם לרכוש את הנכס הראשון שלך https://shor-invest.com/book הספר במחיר הנחה! מלבד ההנחה כל קורא מקבל גם מתנה בתוך הספר! רק ללחוץ ולהזמין והספר יגיע אליך הבייתה! בהצלחה ותמשיכו לעשות נדל''ן!
קונה נדל"ן להשקעה? 10 כללים לעסקה מוצלחת💪🏻
09:04
שור יזמות פתרונות נדלן

קונה נדל"ן להשקעה? 10 כללים לעסקה מוצלחת💪🏻

יש לך שאלה? דילמה? התלבטות בעולם הנדל''ן? שלח הודעה ישירה ל-WhatsApp ונשמח לעזור - לחץ על הקישור http://shorturl.at/jnsLX לפני שמתחילים להשקיע בנדל"ן צריך לבצע הכנה מוקדמת. משקיעים רבים מתחילים עם מוטיבציה רבה לבצע עסקה ומיד יוצאים לשטח לפגישות עם בעלי נכסים או מתווכים. בכדי לא לבזבז זמן, אנרגיה ומוטיבציה יש לעבוד בצורה מסודרת ולהיעזר בעשרת הדיברות להשקעה בנדל"ן של יזם הנדל"ן שי שור, שמשתף מניסיונו האישי את עשרת הדברים החשובים ביותר בעת ביצוע עסקת נדל"ן. עשרת הדיברות להשקעה בנדל"ן מדברות על כל השלבים הרלוונטיים לביצוע עסקה, החל מהשלב הראשוני של תכנון דרך הפעולה ועד לרכישה והשבחת הנכס. יש לכם עוד טיפים חשובים לעסקת נדל"ן מוצלחת? למוזמנים לשתף אותנו. רק להשאיר תגובה בתחתית הסרטון והיזם שי שור יענה לך במהרה. בערוץ של שור יזמות, דואג היזם שי שור לשתף אותך במידע נדל''ני חדש ומעודכן. רוצה לקבל התראה על כל סרטון חדש ששור מעלה? רק ללחוץ על הלחצן האדום ''SUBSCRIBE'' או ''הירשם כמנוי'' וכמובן ללחוץ על הפעמון. מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של שור יזמות בכדי לקבל מידע אודות עסקאות בנדל''ן https://www.shor-invest.com/ רוצים לקבל עוד מידע אודות נושאים שונים בנדל''ן? חפשו ''שור יזמות'' בפייסבוק, לחצו 👍 והישארו מעודכנים https://www.facebook.com/shor.yazamut/ בכדי להמשיך לעזור לך לרכוש את הנכס הראשון שלך, שור כתב את הספר ''נדל''ן לא רק לעשירים''. בספר מתאר שור איך רכש את דירתו הראשונה במדינת ישראל - ללא הון עצמי שהביא מהבית! הספר יעזור לך גם לרכוש את הנכס הראשון שלך https://shor-invest.com/book הספר במחיר הנחה! מלבד ההנחה כל קורא מקבל גם מתנה בתוך הספר! רק ללחוץ ולהזמין והספר יגיע אליך הבייתה! בהצלחה ותמשיכו לעשות נדל''ן!
קונה נכס להשקעה? הכלי שמעלים את הסיכון בהשכרה!
08:41
שור יזמות פתרונות נדלן

קונה נכס להשקעה? הכלי שמעלים את הסיכון בהשכרה!

רוצה להתחיל לבדוק את השוכר הקיים שלך או את השוכר הפוטנציאלי שלך וגם להבטיח את הצ'קים שלו? הנה הקישור שיציל אותך מפני צ'קים שחוזרים https://rent.pcsglobal.co.il/register?s משקיעים רבים רוכשים נכס ואז יש להם את החשש לגבי השכרת הנכס. אף משקיע לא רוצה להכניס שוכר לנכס שלו שלא משלם שכירות. גם כשהצ'קים הראשונים משולמים זה עדיין לא מוריד את הסיכון. בכל שלב צ'ק של השוכר יכול לחזור! אז מתחיל שלב פינוי השוכר. תהליך מייגע שמשאיר אתכם המשקיעים עם צלקת לגבי השכרת נכסים. בסרטון הבא, יזם הנדל''ן שי שור, מגלה לכם איך להעלים את הסיכון בשלב השכרת הנכס תוך מספר דקות. הכלי של חברת CHECK 4 RENT נותן את הביטחון בהשכרת הנכס בבדיקה מקדמית של השוכר והבטחת תשלומי השוכר! בארבעה שלבים מהירים ניתן להבטיח את הצ'קים של השוכר שלכם: 1️⃣ נכנסים לקישור https://rent.pcsglobal.co.il/register?s ונרשמים חשבון מאובטח בחינם! 2️⃣ מזינים את השוכר הפוטנציאלי, השוכר מאשר ב-SMS בדיקת חיווי תוך שניות! 3️⃣ מבטחים את הצ'קים של השוכר בקליק אחד! 4️⃣ מבטחים את צ'ק הביטחון של השוכר בקליק אחד! ל-CHECK 4 RENT יש אבטחת מידע בסטנדרט הגבוה בשוק עם ידע וניסיון ארוך של ניהול סיכוני אשראי ללקוחות הגדולים בארץ. בשוק ישנם מתחרים נוספים אך CHECK 4 RENT עושים הליך דיגיטלי מהיר ופשוט לשני הצדדים ללא חדירה לפרטיות, אין שאלונים מיותרים ושיחות טלפון לשוכרים פוטנציאליים. הכלי מאפשר לבעל נכס לא להשתמש בערבים וללא ערבות בנקאית! 📱 הכלי מתאים גם לבעלי נכסים קיימים הרוצים לבדוק ולקבל ערבות על הצ'קים של השוכרים הקיימים שלהם. 📱 הכלי מתאים למשקיעים הרוצים לאתר שוכרים פוטנציאליים ולדעת שיהיה כיסוי לכל צ'ק. 📱 הכלי מתאים למתווכים המתעסקים באופן יומיומי עם שוכרים ומשקיעים. 📱 הכלי מתאים לכל מי שמקבל צ'קים אליו באופן שוטף. יש לך שאלה? דילמה? התלבטות בעולם הנדל''ן? שלח הודעה ישירה ל-WhatsApp ונשמח לעזור - לחץ על הקישור http://shorturl.at/jnsLX יש לכם שאלה על תפעול הכלי של CHECK 4 RENT? רק להשאיר תגובה בתחתית הסרטון והיזם שי שור יענה לך במהרה. בערוץ של שור יזמות, דואג היזם שי שור לשתף אותך במידע נדל''ני חדש ומעודכן. רוצה לקבל התראה על כל סרטון חדש ששור מעלה? רק ללחוץ על הלחצן האדום ''SUBSCRIBE'' או ''הירשם כמנוי'' וכמובן ללחוץ על הפעמון. מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של שור יזמות בכדי לקבל מידע אודות עסקאות בנדל''ן https://www.shor-invest.com/ רוצים לקבל עוד מידע אודות נושאים שונים בנדל''ן? חפשו ''שור יזמות'' בפייסבוק, לחצו 👍 והישארו מעודכנים https://www.facebook.com/shor.yazamut/ בכדי להמשיך לעזור לך לרכוש את הנכס הראשון שלך, שור כתב את הספר ''נדל''ן לא רק לעשירים''. בספר מתאר שור איך רכש את דירתו הראשונה במדינת ישראל - ללא הון עצמי שהביא מהבית! הספר יעזור לך גם לרכוש את הנכס הראשון שלך https://shor-invest.com/book הספר במחיר הנחה! מלבד ההנחה כל קורא מקבל גם מתנה בתוך הספר! רק ללחוץ ולהזמין והספר יגיע אליך הבייתה! בהצלחה ותמשיכו לעשות נדל''ן!