top of page

קורס יסודות הנדל"ן

קורס דיגיטלי

בקורס יסודות הנדל"ן מבית שור יזמות, מקבלים ידע בסיסי בכל הקשור לעולם הנדל"ן.

 

איך להתחיל בתחום הנדל"ן?

איך לאתר אזור מעולה לרכישת נדל"ן?

איך לבחון עסקה מתחילתה עד סופה?

איך לדעת מהו המחיר הנכון לרכישת הנכס?

 

אלו הן מקבץ שאלות שבמסגרת הקורס עונה עליהם שי שור. מטרת הקורס היא לתת כלים בסיסיים שאיתם ניתן כבר לבצע עסקאות בנדל"ן. עם המידע הזה ניתן לרכוש כל נכס במדינת ישראל. לא משנה אם מדובר בדירה, חנות, משרד או קרקע. המידע יעזור לך באופן ישיר לביצוע העסקה הבאה שלך. בשור יזמות חשוב לנו לספק לך מידע נדל"ן איכותי שמגיע מיזם נדל"ן שמבצע עסקאות באופן שוטף.

במשפחת שור יזמות, אנחנו מאמינים כי כל אחד יכול לצבור את הידע בקצב האישי שלו ולכן יזם הנדל"ן, שי שור החליט להקליט במיוחד קורס המקנה לכל אדם את הכלים הבסיסיים על מנת להבין את שוק הנדל"ן וכבר ליישם את הידע הלכה למעשה ולהתחיל לצעוד לעבר העסקה הראשונה בעולם הנדל"ן.


המידע שמספק שי שור, הינו מידע שחל על כל סוגי הנכסים. לא משנה אם המטרה היא לרכוש משרד, חנות, מבנה תעשייה, דירה למגורים או להשקעה, הכלים המועברים בקורס ייתנו את ארגז הכלים לכלל סוגי העסקאות.


למרות שהקורס הינו דיגיטלי, אנחנו בשור יזמות מאמינים כי במהלך הצפייה בקורס יעלו שאלות מקצועיות. אנחנו כאן לסייע בכל שאלה מקצועית על מנת שיהיה ניתן להתקדם לעבר היעדים והמטרות בצורה יעילה. 


משך קורס יסודות הנדל"ן: 255 דקות.

בקורס יסודות הנדל"ן תקבלו את הידע הבסיסי הנדרש לכל עסקת נדל"ן מוצלחת.

קורסים והכשרות דיגיטליות (3).png
באנר (10).png

מה תלמדו בקורס יסודות הנדל"ן?

פרק ראשון

פסיכולוגיה בנדל"ן – מבוא 
 

שוק הנדל"ן  - קווים לדמותו.
מהו שוק הנדל"ן, ממה הוא מורכב, מהם מאפייני השוק , איך השוק מתנהג ומהן התמורות בו לאורך השנים.
איך להתגבר על מחסומים פסיכולוגיים.

כלל האוכלוסייה מבינה את יתרונות העשייה בנדל"ן , אך ישנם גורמים פסיכולוגיים רבים המונעים מהם להשקיע בתחום ועוצרים אותם.

בשיעור זה יפורטו המחסומים ויפורטו הכלים המקצועיים להתמודדות והתגברות על מחסומים אלו.

ההבדל בין נכסים להתחייבויות
נבין מהו נכס ומהי התחייבות בענף הנדל"ן ונלמד על ההבדלים המהותיים ביניהם והמשמעות הפיננסית של ההבדלים הללו.


פרק שני

הצעד הראשון בנדל"ן
 

זיהוי שינוי מגמה בשוק הנדל"ן - שוק הנדל"ן הינו דינמי, וכדי שנבין איך הוא מתנהג, אנו נלמד שיטות שונות להבנת המגמות הקיימות והעתידיות, ועל-פיהן נבנה את האסטרטגיה העסקית שלנו בנדל"ן.
 

סוגי עסקאות בנדל"ן - הסבר מקיף על סוגי העסקאות השונים בענף הנדל"ן, על מנת שכל אחד יוכל לדבחור את כיוון ההשקעה שלו. סוגי העסקאות: נדל"ן מניב, עסקאות אקזיט, יזמות בבנייה, רכישה מקבלן, תמ"א 38 והתחדשות עירונית, השקעות נדל"ן חו"ל, קבוצות רכישה וקרקעות חקלאיות.
 

חישוב תשואה - הצגת נוסחאות לחישובי תשואה. תשואה היא רווח באחוזים – כמה אחוזים הרווחתי בעסקה. הרעיון הוא להבין כמה אחוזים הרווחתי בכל שנה. כמו-כן, יוצג חישוב תשואה על ההון העצמי עם לקיחת משכנתא.
 

פרופיל אישי ובניית תכנית עסקית - תנאי הכרחי להצלחה בעסקאות נדל"ן הוא הרכבת פרופיל אישי ובניית תכנית עסקית. ברגע שנבין מי אנחנו כמשקיעים ומה המטרות והיעדים שלנו – נבין אילו סוגי עסקאות טובים לנו ומה הדרך להשגתן, כולל טווחי זמנים. בחלק זה של הקורס, תקבלו כלים מנחים לבניית הפרופיל האישי וכתיבת התכנית העסקית האישית.


פרק שלישי

איתור איזור ההשקעה
 

התנהגות מחירים בישראל - איך מחירי הנדל"ן מתנהגים במדינת ישראל (שיטת המעגלים), השוואת מרכז מול פריפריה ברמת פרמטרים של תשואה ועליית-ערך.
 

בחירת עיר להשקעה - איך לבחור נכון את העיר להשקעה ואין לנתח אותה ברמת עזרי הנדל"ן האינטרנטיים וברמת השטח. בחינת תכניות לפיתוח סביבתי ברמת העיר, השכונה והרחובות. שור עובר על סוגי תכניות לפיתוח סביבתי ונותן דוגמאות קונקרטיות.
 

הרכבת פרופיל נכס - לאחר בחירת עיר והתמקדות ברחובות ספציפיים לומדים איך להרכיב את פרופיל הנכס הנכון לסביבה. איזה סוג נכס ספציפי צריך לקנות כמשקיע על-פי הפרופיל האישי שלי. הכרת האוכלוסייה באזור, מאפייניה וצרכיה לטובת הרכבת פרופיל הנכס.

הוצאות נלוות בעסקה -  הוצאות נלוות מהות חלק בלתי-נפרד מן העסקה. פירוט כל ההוצאות הנלוות לעסקת נדל"ן – הסבר, תמחור ועלויות תוך דוגמה ממשית.

פרק רביעי

הערכת שווי נכסים

ניתוח נכסי נדל"ן ברמת הערכת שווי – היבטי שמאות.
3 גישות להערכת שווי נכסים:  גישת ההשוואה, גישת חילוץ שווי קרקע וגישת היוון ההכנסות.
ניתוח והסבר מלא על כל גישה – כולל ניתוח והערכת שווי של עסקאות שונות.

 

מחיר מיוחד לאתר

יסודות הנדל''ן

‏399 ₪

399

קורס דיגיטלי יסודות הנדל''ן

בתוקף למשך 12 חודשים

במחיר הנחה במקום 990 ש"ח

הרצאה בנדל"ן - שי שור
הרצאה בנדל"ן - שי שור
bottom of page